ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ | ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ | ΤΕΛΙΚΟΣ | ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ | ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ |
---|---|---|---|---|
ΑΕΚ | Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | |||
19/05/2019 0-0 | 19/05/2019 0-0 | |||
Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | Αίας Παλλήνης | |||
ΠΑΣ Γέρακας | ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | |||
19/05/2019 0-0 | 19/05/2019 0-0 ΑΟ Zωή Πεντέλης | |||
Elite Athens Club | ΑΟ Zωή Πεντέλης |
PLAYOFFS
Ημερομηνία | Εντός Έδρας | Ώρα / Αποτελέσματα | Εκτός έδρας | Αγωνιστική |
---|
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θέση | Ομάδα | A | Ν | Ι | Η | Υ | Κ | Π |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΑΕΚ | 25 | 24 | 0 | 1 | 191 | 38 | 72 |
2 | Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 25 | 21 | 1 | 3 | 152 | 45 | 64 |
3 | ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 25 | 19 | 3 | 3 | 123 | 41 | 60 |
4 | ΠΑΣ Γέρακας | 24 | 16 | 2 | 6 | 116 | 64 | 50 |
5 | Elite Athens Club | 23 | 14 | 2 | 7 | 116 | 81 | 44 |
6 | ΠΣ Νέστορας | 25 | 11 | 2 | 12 | 98 | 123 | 35 |
7 | ΑΟ Zωή Πεντέλης | 22 | 11 | 0 | 11 | 71 | 99 | 33 |
8 | Αίας Παλλήνης | 24 | 10 | 1 | 13 | 92 | 97 | 31 |
9 | Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 23 | 9 | 2 | 12 | 67 | 98 | 29 |
10 | ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 24 | 7 | 3 | 14 | 62 | 86 | 24 |
11 | ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 24 | 7 | 0 | 17 | 59 | 140 | 21 |
12 | ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 23 | 5 | 1 | 17 | 70 | 148 | 16 |
13 | Άθλος Ηλιούπολης | 25 | 0 | 0 | 25 | 12 | 92 | 0 |
Ημερομηνία | Εντός Έδρας | Ώρα / Αποτελέσματα | Εκτός έδρας | Αγωνιστική |
---|---|---|---|---|
ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 0 - 2 | ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 26η Αγωνιστική, K-10 | |
Αίας Παλλήνης | 3 - 4 | Elite Athens Club | 25η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΕΚ | 3 - 0 | Άθλος Ηλιούπολης | 25η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 2 - 2 | ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 25η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΣ Νέστορας | 2 - 7 | Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 25η Αγωνιστική, K-10 | |
Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 2 - 1 | ΠΑΣ Γέρακας | 25η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 1 - 5 | ΑΟ Zωή Πεντέλης | 25η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 6 - 4 | ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 25η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 1 - 9 | ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 24η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 1 - 6 | Αίας Παλλήνης | 24η Αγωνιστική, K-10 | |
Άθλος Ηλιούπολης | 0 - 3 | ΠΣ Νέστορας | 24η Αγωνιστική, K-10 | |
Elite Athens Club | 6 - 4 | ΑΕΚ | 24η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 1 - 3 | Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 24η Αγωνιστική, K-10 | |
Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 5 - 0 | ΑΟ Zωή Πεντέλης | 24η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 0 - 3 | ΠΣ Νέστορας | 22η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΑΣ Γέρακας | 6 - 3 | ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 24η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 6 - 0 | Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 1η Αγωνιστική, Κ-10 | |
ΑΕΚ | 12 - 1 | ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 23η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 5 - 1 | Αίας Παλλήνης | 23η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΣ Νέστορας | 5 - 8 | Elite Athens Club | 23η Αγωνιστική, K-10 | |
Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 3 - 1 | ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 23η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Zωή Πεντέλης | 3 - 0 | Άθλος Ηλιούπολης | 23η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΑΣ Γέρακας | 4 - 3 | ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 23η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 2 - 7 | Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 23η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 2 - 5 | ΠΑΣ Γέρακας | 22η Αγωνιστική, K-10 | |
Άθλος Ηλιούπολης | 0 - 3 | Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 22η Αγωνιστική, K-10 | |
Elite Athens Club | 1 - 4 | ΑΟ Zωή Πεντέλης | 22η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 9 - 0 | ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 22η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 1 - 4 | ΑΕΚ | 22η Αγωνιστική, K-10 | |
Αίας Παλλήνης | Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 22η Αγωνιστική, K-10 | ||
ΠΣ Νέστορας | 1 - 3 | ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 21η Αγωνιστική, K-10 | |
Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 2 - 4 | ΑΕΚ | 21η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Zωή Πεντέλης | 4 - 3 | ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 21η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΑΣ Γέρακας | 4 - 3 | Αίας Παλλήνης | 21η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 4 - 2 | ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 21η Αγωνιστική, K-10 | |
Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 5 - 4 | Elite Athens Club | 21η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 3 - 0 | Άθλος Ηλιούπολης | 21η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΣ Νέστορας | 8 - 2 | Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 20η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 6 - 0 | ΑΟ Zωή Πεντέλης | 20η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΕΚ | 6 - 3 | ΠΑΣ Γέρακας | 20η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 0 - 13 | Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 20η Αγωνιστική, K-10 | |
Αίας Παλλήνης | ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 20η Αγωνιστική, K-10 | ||
Elite Athens Club | 3 - 0 | Άθλος Ηλιούπολης | 20η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 3 - 0 | ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 20η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Zωή Πεντέλης | 4 - 2 | Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 19η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΑΣ Γέρακας | 4 - 4 | ΠΣ Νέστορας | 19η Αγωνιστική, K-10 | |
Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 2 - 4 | ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 19η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 1 - 7 | ΑΕΚ | 19η Αγωνιστική, K-10 | |
Άθλος Ηλιούπολης | 0 - 3 | ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 19η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | ΠΑΣ Γέρακας | 22η Αγωνιστική, K-10 | ||
ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 2 - 5 | Αίας Παλλήνης | 19η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 2 - 9 | Elite Athens Club | 19η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Zωή Πεντέλης | ΠΑΣ Γέρακας | 18η Αγωνιστική, K-10 | ||
Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 2 - 4 | Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 18η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΣ Νέστορας | 1 - 8 | ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 18η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 3 - 0 | Άθλος Ηλιούπολης | 18η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΕΚ | 13 - 0 | ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 18η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | Elite Athens Club | 18η Αγωνιστική, K-10 | ||
Αίας Παλλήνης | 6 - 4 | ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 18η Αγωνιστική, K-10 | |
Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 4 - 3 | ΠΑΣ Γέρακας | 17η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 5 - 1 | ΑΟ Zωή Πεντέλης | 17η Αγωνιστική, K-10 | |
Άθλος Ηλιούπολης | 0 - 3 | Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 17η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 4 - 7 | ΠΣ Νέστορας | 17η Αγωνιστική, K-10 | |
Elite Athens Club | 4 - 3 | ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 17η Αγωνιστική, K-10 | |
Αίας Παλλήνης | 3 - 11 | ΑΕΚ | 17η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 6 - 4 | ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 17η Αγωνιστική, K-10 | |
Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 13 - 1 | ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 16η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΑΣ Γέρακας | 3 - 0 | Άθλος Ηλιούπολης | 16η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Zωή Πεντέλης | ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 16η Αγωνιστική, K-10 | ||
Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 5 - 5 | Elite Athens Club | 16η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΣ Νέστορας | 8 - 3 | Αίας Παλλήνης | 16η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 7 - 2 | ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 16η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΕΚ | 14 - 3 | ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 16η Αγωνιστική, K-10 | |
Άθλος Ηλιούπολης | 0 - 3 | ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 15η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 0 - 7 | Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 15η Αγωνιστική, K-10 | |
Elite Athens Club | 5 - 4 | ΠΑΣ Γέρακας | 15η Αγωνιστική, K-10 | |
Αίας Παλλήνης | 10 - 3 | ΑΟ Zωή Πεντέλης | 15η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 3 - 9 | Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 15η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΕΚ | 9 - 1 | ΠΣ Νέστορας | 15η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 2 - 5 | ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 15η Αγωνιστική, K-10 | |
Άθλος Ηλιούπολης | 0 - 3 | ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 14η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 4 - 4 | Αίας Παλλήνης | 14η Αγωνιστική, K-10 | |
Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 8 - 1 | Αίας Παλλήνης | 14η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Zωή Πεντέλης | 0 - 9 | ΑΕΚ | 14η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΑΣ Γέρακας | 3 - 0 | ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 14η Αγωνιστική, K-10 | |
Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 0 - 3 | ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 14η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΣ Νέστορας | 1 - 1 | ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 14η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 5 - 9 | Elite Athens Club | 13η Αγωνιστική, K-10 | |
Αίας Παλλήνης | 3 - 0 | Άθλος Ηλιούπολης | 13η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 5 - 2 | ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 13η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΕΚ | 5 - 0 | Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 13η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 3 - 3 | ΠΑΣ Γέρακας | 13η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΣ Νέστορας | 7 - 3 | ΑΟ Zωή Πεντέλης | 13η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 2 - 4 | Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 13η Αγωνιστική, K-10 | |
Elite Athens Club | 4 - 1 | Αίας Παλλήνης | 12η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 4 - 5 | ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 12η Αγωνιστική, K-10 | |
Άθλος Ηλιούπολης | 0 - 3 | ΑΕΚ | 12η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 3 - 4 | ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 12η Αγωνιστική, K-10 | |
Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 6 - 2 | ΠΣ Νέστορας | 12η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΑΣ Γέρακας | 6 - 2 | Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 12η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Zωή Πεντέλης | 8 - 4 | ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 12η Αγωνιστική, K-10 | |
Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 11η Αγωνιστική, K-10 | ||
ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 8 - 1 | ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 11η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΣ Νέστορας | 3 - 0 | Άθλος Ηλιούπολης | 11η Αγωνιστική, K-10 | |
Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 4 - 7 | ΠΣ Νέστορας | 7η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 1 - 2 | Αίας Παλλήνης | 7η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Zωή Πεντέλης | 1 - 6 | Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 11η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΕΚ | 8 - 2 | Elite Athens Club | 11η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 2 - 9 | ΠΑΣ Γέρακας | 11η Αγωνιστική, K-10 | |
Αίας Παλλήνης | 8 - 3 | ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 11η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 1 - 12 | ΑΕΚ | 10η Αγωνιστική, K-10 | |
Αίας Παλλήνης | 0 - 4 | ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 10η Αγωνιστική, K-10 | |
Elite Athens Club | 9 - 3 | ΠΣ Νέστορας | 10η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 5 - 5 | Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 10η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 0 - 5 | ΠΑΣ Γέρακας | 10η Αγωνιστική, K-10 | |
Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 11 - 1 | ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 10η Αγωνιστική, K-10 | |
Άθλος Ηλιούπολης | 0 - 3 | ΑΟ Zωή Πεντέλης | 10η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΕΚ | 3 - 1 | ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 9η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΣ Νέστορας | 6 - 3 | ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 9η Αγωνιστική, K-10 | |
Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 3 - 2 | Αίας Παλλήνης | 9η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Zωή Πεντέλης | 3 - 2 | Elite Athens Club | 9η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΑΣ Γέρακας | 10 - 2 | ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 9η Αγωνιστική, K-10 | |
Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 3 - 0 | Άθλος Ηλιούπολης | 9η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 0 - 1 | ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 9η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 8 - 0 | ΠΣ Νέστορας | 8η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 2 - 1 | ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 8η Αγωνιστική, K-10 | |
Άθλος Ηλιούπολης | 0 - 3 | ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 8η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | ΑΟ Zωή Πεντέλης | 8η Αγωνιστική, K-10 | ||
ΑΕΚ | 6 - 0 | Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 8η Αγωνιστική, K-10 | |
Αίας Παλλήνης | 3 - 5 | ΠΑΣ Γέρακας | 8η Αγωνιστική, K-10 | |
Elite Athens Club | 1 - 7 | Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 8η Αγωνιστική, K-10 | |
Άθλος Ηλιούπολης | 0 - 3 | Elite Athens Club | 7η Αγωνιστική, K-10 | |
Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 6 - 3 | ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 7η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 7η Αγωνιστική, K-10 | ||
ΑΟ Zωή Πεντέλης | 2 - 4 | ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 7η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΑΣ Γέρακας | 2 - 4 | ΑΕΚ | 7η Αγωνιστική, K-10 | |
Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 5 - 6 | ΑΟ Zωή Πεντέλης | 6η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΣ Νέστορας | 5 - 9 | ΠΑΣ Γέρακας | 6η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 3 - 3 | Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 6η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΕΚ | 7 - 1 | ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 6η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 5 - 4 | Άθλος Ηλιούπολης | 6η Αγωνιστική, K-10 | |
Αίας Παλλήνης | 10 - 6 | ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 6η Αγωνιστική, K-10 | |
Elite Athens Club | 7 - 4 | ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 6η Αγωνιστική, K-10 | |
Άθλος Ηλιούπολης | 2 - 8 | ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 5η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΑΣ Γέρακας | 1 - 2 | ΑΟ Zωή Πεντέλης | 5η Αγωνιστική, K-10 | |
Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 8 - 3 | Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 5η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 3 - 5 | ΠΣ Νέστορας | 5η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 2 - 10 | ΑΕΚ | 5η Αγωνιστική, K-10 | |
Elite Athens Club | 9 - 0 | ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 5η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 5 - 4 | Αίας Παλλήνης | 5η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 6 - 1 | Elite Athens Club | 4η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 5 - 4 | ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 4η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΣ Νέστορας | 8 - 4 | ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 4η Αγωνιστική, K-10 | |
ΠΑΣ Γέρακας | 3 - 2 | Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 4η Αγωνιστική, K-10 | |
Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 3 - 0 | Άθλος Ηλιούπολης | 4η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Zωή Πεντέλης | 6 - 1 | ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 4η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΕΚ | 4 - 3 | Αίας Παλλήνης | 4η Αγωνιστική, K-10 | |
Αίας Παλλήνης | 7 - 3 | ΠΣ Νέστορας | 3η Αγωνιστική, K-10 | |
Άθλος Ηλιούπολης | 1 - 10 | ΠΑΣ Γέρακας | 3η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 1 - 8 | ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 3η Αγωνιστική, K-10 | |
Elite Athens Club | 1 - 1 | ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 1η Αγωνιστική, K-10 | |
Elite Athens Club | 13 - 1 | Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 3η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 1 - 5 | Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 3η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 0 - 8 | ΑΕΚ | 3η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 11 - 10 | ΑΟ Zωή Πεντέλης | 3η Αγωνιστική, K-10 | |
ΑΣ Άνοιξη Παιανίας | 6 - 5 | Άθλος Ηλιούπολης | 2η Αγωνιστική, Κ-10 | |
Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 13 - 3 | ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 2η Αγωνιστική, Κ-10 | |
ΑΟ Zωή Πεντέλης | 1 - 4 | Αίας Παλλήνης | 2η Αγωνιστική, Κ-10 | |
ΑΟ Σάλας Νέο Ικόνιο | 9 - 3 | ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 2η Αγωνιστική, Κ-10 | |
ΠΑΣ Γέρακας | 7 - 6 | Elite Athens Club | 2η Αγωνιστική, Κ-10 | |
ΠΣ Νέστορας | 3 - 13 | ΑΕΚ | 2η Αγωνιστική, Κ-10 | |
Αναγέννηση Θρακομακεδόνων | 4 - 3 | ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 2η Αγωνιστική, Κ-10 | |
ΑΕΚ | 12 - 2 | ΑΟ Zωή Πεντέλης | 1η Αγωνιστική, Κ-10 | |
ΑΣ Παράδεισος Β.Π. | 5 - 2 | ΠΣ Νέστορας | 1η Αγωνιστική, Κ-10 | |
ΑΠΣ Πήγασος Νέου Κόσμου | 3 - 0 | Άθλος Ηλιούπολης | 1η Αγωνιστική, Κ-10 | |
Αίας Παλλήνης | 0 - 4 | Ηνίοχος ΠΟΑΣΑ | 1η Αγωνιστική, Κ-10 | |
ΑΟ Ίωνες Παλαιού Φαλήρου | 0 - 6 | ΠΑΣ Γέρακας | 1η Αγωνιστική, Κ-10 |