Dimitri Nicolaou

Το Futsalhellas προσφέρει την δυνατότητα στους Ελληνες προπονητές και τερματοφύλακες, να εκπαιδευτούν στη πιο καιρια θέση του αθληματος!

Editorial

Σήμερα

24 / 05

No birthdays

Σύντομα

25 / 05

No birthdays

26 / 05

  • Μάριος Αναγνωστάκης-Ρέθυμνο
  • Ελευθέριος Μάντης-Υπερίων
  • Σπύρος Μαυραγάννης
X
Στατιστικά Ομάδας

ΑΣΕ Δούκα

Ομάδες

Σκορ

Ημ/νία

Αγωνιστική [Διοργάνωση]

Διαιτητές

Ηνίοχος - ΑΣΕ Δούκα1-213-04-200922
ΑΣΕ Δούκα - Υπερίων16-306-04-200921
ΑΣΕ Δούκα - Αθήνα '901-430-03-200920
Μινώταυρος - ΑΣΕ Δούκα2-423-03-200919
ΑΣΕ Δούκα - Κόσμος Β.Π.7-316-03-200918
Αίας Παλλήνης - ΑΣΕ Δούκα3-309-03-200917
ΑΣΕ Δούκα - Γ.Σ. Ηλιούπολης5-316-02-200916
Ερμής Ζωγράφου - ΑΣΕ Δούκα6-809-02-200915
Γυπαετοί Περ. - ΑΣΕ Δούκα4-402-02-200914
ΑΣΕ Δούκα - Ολυμπιάδα Mythical1-226-01-200913
Νέο Ικόνιο Σάλας - ΑΣΕ Δούκα4-319-01-200912
ΑΣΕ Δούκα - Ηνίοχος3-308-01-200911
Υπερίων - ΑΣΕ Δούκα1-422-12-200810
Αθήνα '90 - ΑΣΕ Δούκα5-115-12-20089
ΑΣΕ Δούκα - Μινώταυρος2-101-12-20088
Κόσμος Β.Π. - ΑΣΕ Δούκα2-224-11-20087
ΑΣΕ Δούκα - Αίας Παλλήνης7-017-11-20086
Γ.Σ. Ηλιούπολης - ΑΣΕ Δούκα4-010-11-20085
ΑΣΕ Δούκα - Ερμής Ζωγράφου4-103-11-20084
ΑΣΕ Δούκα - Γυπαετοί Περ.3-327-10-20083
Ολυμπιάδα Mythical - ΑΣΕ Δούκα2-320-10-20082
ΑΣΕ Δούκα - Νέο Ικόνιο Σάλας5-313-10-20081


Προπονητής
Μοστριός Γιάννης


#

Παίκτες

1 Μορφέσης Τάκης
2 Δελαπόρτας Γιάννης
3 Κουβαράς Λευτέρης
4 Σταυρακόπουλος Χαράλαμπος
5 Μικέλης Γιάννης
6 Τρουλιτάκης Μάριος
7 Σταυρίδης Νίκος
8 Τσατσούλης Γιάννης
9 Αργύρης Σταμάτης
10 Κονδυλάτος Σπύρος
11 Μάλαμας Κώστας
12 Ζυγουράκης Νίκος
13 Παρασίδης Βασίλης
14 Κεφάλας Σπύρος
15 Εμμανουηλίδης Άγγελος
16 Μπαμπανιώτης Γιάννης
17 Μαραγκός Θόδωρος
18 Αλεξανδρόπουλος Θ
19 Μάλοβιτς Κ
20 Μορφέσης Π
21 Καρακώστας Θ
22 Αρωνης Ν
23 Αναστασιαδης Θ
24 Τριανταφυλλοπουλος Γ
25 Χατζηανδρεου Α
26 Καραμαλικης Φ
27 Μανωλας Ε
28 ΞΥΛΑΓΓΟΥΡΑΣ Ε
29 ΠΑΞΙΒΑΝΑΚΗΣ Δ
30 ΒΑΖΑΙΟΥ Α
31 ΣΑΪΝΗΣ Δ
32 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ Π
33 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Δ
34 ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ Α
35 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ Α
36 ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ Γ
37 ΚΟΚΛΙΩΤΗΣ Γ
38 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν
39 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ
40 ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ Κ
41 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Κ
42 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι
43 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Π-Χ
44 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ-Ι
45 ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ Χ
46 ΣΑΪΝΗΣ Δ
47 ΦΥΤΙΛΑΣ Π
48 ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ
49 ΜΥΡΙΑΚΟΥ Μ
50 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ Π
51 ΓΩΝΙΩΤΑΚΗΣ Κ
52 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ Π
53 ΚΑΡΕΚΛΑΣ Κ
54 ΚΟΛΛΑΡΟΣ Ν
55 ΒΑΖΑΙΟΥ Α
56 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι
57 ΜΑΟΥΝΗΣ Β
58 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Δ
59 ΜΕΝΤΖΟΣ Α
60 ΘΕΟΔΩΡΟΥ Μ
61 ΜΑΛΑΜΑΣ Χ
62 ΧΑΜΑΚΙΩΤΗΣ Χ
63 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α
64 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ Α
65 ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ
66 ΔΟΥΚΑΣ Ι
67 ΡΟΪΛΟΣ Β
68 ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ Κ
69 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Π
70 ΓΑΒΒΑΡΗΣ Ξ
71 ΔΟΥΓΕΝΗΣ Γ
72 ΚΟΤΣΙΩΝΗΣ Α
73 ΠΑΤΜΑΝΙΔΗΣ Δ
74 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ Ν
75 ΚΥΡΙΑΚΟΥ Μ
76 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ Π
77 ΚΟΡΩΣΗΣ Δ
78 ΜΟΚΑΤΖ Ε
79 ΜΥΚΩΝΙΑΤΗΣ Μ
80 ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ Π
81 ΣΚΑΛΤΣΑΣ Δ
82 ΚΟΤΡΙΔΗΣ Β
83 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ Κ
84 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Φ
85 ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ Ε
86 ΜΑΘΙΟΣ Κ
87 ΜΑΘΙΟΣ Α
88 ΜΠΑΡΚΑΣ Γ
89 ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ Α
90 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Ν
91 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Π
92 ΦΥΤΙΛΑΣ Π
93 ΜΑΛΑΜΑΣ Χ
94 ΧΑΜΑΚΙΩΤΗΣ Χ
95 ΧΑΜΑΚΙΩΤΗΣ Σ
96 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Α
97 ΔΟΥΚΑΣ Ι
98 ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ
99 ΡΟΪΛΟΣ Β
100 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α
101 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ
102 ΜΑΣΤΡΟΓΙΩΡΓΗΣ Κ
103 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Α
104 ΒΕΛΑΝΑΣ Ι
105 ΝΤΕΛΗΣ Χ
106 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ Α
107 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ Σ
108 ΒΟΥΡΑΚΗΣ Α
109 ΣΟΦΙΑΝΟΣ Κ
110 ΦΥΤΙΛΑΣ Π
111 Πομώνης Παναγιώτης
112 Τσίνας Λάμπρος

 
Βαθμολογίες
Super League Ανδρών

Ομάδα

Β

Ν-Ι-Η

Γκολ

ΑΣΕ Δούκα

55

18-1-1

160-47

Αθήνα '90

52

17-1-2

141-59

AEK

49

16-1-3

96-44

Πρωτέας Ζωγράφου

35

11-2-7

70-56

Ολυμπιάδα Mythical

30

9-3-8

75-53

Μινώταυρος

28

9-1-10

131-125

Νέο Ικόνιο Σάλας

25

8-1-11

86-111

Ερμής Ζωγράφου

19

5-4-11

69-115

Ταραχή

17

5-2-13

61-117

ΓΣ Σαλαμίνας

7

2-1-17

60-164

Υπερίων

3

0-3-17

43-101

Β ΑΝΔΡΩΝ

Ομάδα

Β

Ν-Ι-Η

Γκολ

Elite Athens Club

29

9-2-1

53-34

Αναγ. Θρακομακεδόνων

27

9-0-3

59-48

Πρωταθλητής Καλλιθέας

24

8-0-3

73-46

Ηνίοχος

21

7-0-5

35-29

Κόμπρα

18

6-0-6

40-39

Μινώταυρος B'

16

5-1-5

33-38

Παλάς Λαγονησίου

14

4-2-6

46-49

Ολυμπιακός Καλλιθέας

12

4-0-8

38-46

Αδέσποτος Αθηνών

9

2-3-7

32-42

ΑΕ Καλαμακίου

2

0-2-10

26-64

Κατηγορία Εφήβων 2016-17

Ομάδα

Β

Ν-Ι-Η

Γκολ

ΓΣ Σαλαμίνας

22

7-1-1

73-27

Ηνίοχος

21

7-0-2

46-20

AEK

17

5-2-2

44-28

Αναγ. Θρακομακεδόνων

16

5-1-3

52-34

Νέο Ικόνιο Σάλας

15

5-0-4

26-27

Ερμής Ζωγράφου

13

4-1-4

35-42

Αθήνα '90

5

1-2-5

22-46

Ολυμπιάδα Mythical

5

1-2-6

12-55

ΑΣΕ Δούκα

1

0-1-8

16-47

Δεν υπάρχουν βαθμολογίες αυτή την στιγμή.